• Centrum Mistrzostwa Informatycznego w SP73

• Nasza szkoła SP73 uczestniczy w ogólnopolskim projekcie grantowym Centrum Mistrzostwa Informatycznego (CMI), którego celem jest odkrywanie i rozwój talentów uczniowskich, szczególnie w zakresie informatycznym, pobudzanie kreatywności oraz promowanie współpracy zespołowej w ramach koła informatycznego.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020.

Opiekę merytoryczną sprawuje pięć polskich uczelni technicznych: Politechnika Łódzka (lider projektu), Politechnika Warszawska, Politechnika Gdańska, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Politechnika Wrocławska.

Realizacja projektu CMI w SP73